Zwalcz chrapanie błyskawicznie i raz na zawsze. Przywróć sobie zdrowy sen – teraz to proste!

Dziś mam przyjemność przedstawić Ci opatentowane przeze mnie plastry prorespirujące, z pomocą których natychmiast zlikwidujesz problem chrapania i przywrócisz zdrowy sen sobie oraz Twoim bliskim.

Witaj. Nazywam się prof. Janusz Wiącek. Jestem specjalistą ds. laryngologii i pulmonologii z 20-letnim doświadczeniem.

I osiągniesz to wszystko bez wydawania pieniędzy na wizyty u specjalistów i nieskuteczne spraye do nosa i gardła, a nawet bez wychodzenia z domu!

Gdy zastosujesz plastry prorespirujące:

Natychmiast zlikwidujesz problem chrapania. Przestaniesz zakłócać sen najbliższym, dzięki czemu uchronisz ich niedoborem snu, którego następstwem są między innymi: chroniczne zmęczenie, utrata koncentracji, stres, a nawet nerwica i depresja.

Wreszcie zaczniesz naprawdę się wysypiać – przestaniesz zakłócać własny sen, dzięki czemu każdej nocy będziesz osiągać stadium N3 fazy NREM, w której organizm wypoczywa. Zyskasz przynajmniej 3 razy więcej energii w ciągu dnia, więc wysiłek fizyczny przestanie wiązać się z „zadyszką” i bólem mięśni.

Poprawisz swoją pamięć i koncentrację o 70% – ponieważ Twój mózg wreszcie będzie w stanie zregenerować się podczas snu.

Zyskasz prawidłowy oddech w nocy – zaczniesz oddychać poprawnie filtrując powietrze przez nos, dzięki czemu uchronisz się przed infekcjami i grzybicami układu oddechowego.

Unormujesz ciśnienie tętnicze – a w efekcie zminimalizujesz ryzyko chorób serca, a także zmniejszysz ryzyko zawału serca oraz udaru mózgu o 90%.

Zapewnisz organizmowi odpowiednią dawkę życiodajnego tlenu!

Zamówiłam te plastry dla męża, bo już wariowałam od jego chrapania. Od tamtej pory wysypiam się w każdą noc i ani razu nie słyszałam, żeby chrapał. Po prostu cudownie.

Izabela Kopeć, 45 lat, Wałbrzych

Mąż już nie budzi jej chrapaniem.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich chrapie w nocy – nadszedł moment, żeby zwalczyć ten problem. Nie warto czekać, aż będzie za późno!

Ponad 67% zawałów serca i udarów mózgu spowodowane jest przez nadciśnienie tętnicze wywołane niedotlenieniem organizmu, którego przyczyną jest chrapanie i związany z nim bezdech senny. To niedorzeczne, że tak błahy problem, jakim jest wydawanie z siebie dokuczliwego dźwięku podczas snu, może prowadzić do tak tragicznych konsekwencji.


Specjaliści zamiast zwalczać prawdziwą przyczynę, wolą przepisywać leki na obniżenie ciśnienia. Wolą faszerować ludzi chemią z tabletek, zamiast w naturalny sposób zwalczać doskwierający problem. Serce pękało mi na myśl o nieświadomych ludziach, którzy pozwalają się truć i jeszcze płacą za to ciężkie pieniądze!


Dlatego stworzyłem naturalną metodę przywracania prawidłowego oddechu podczas snu, którą są plastry prorespirujące.

Zawsze myślałem, że nie chrapię, ale żona się wściekała. Uwierzyłem jej dopiero, jak mnie nagrała komórką. I wystraszyłem się, bo na tym nagraniu traciłem dech, jakbym się dusił! To był powód u mnie wysokiego ciśnienia – bo nie palę ani nie piję. Stosowałem na chrapanie specyfiki różne aerozole z apteki, ale to tylko na chwilę pomagało. Tylko te plastry mi pomogły. Takie to proste, a takie skuteczne. Śpimy z żoną spokojnie, ciśnienie mam w normie i sto razy lepiej się czuję.

Zygmunt Skalski, 51 lat, Toruń

Unormował ciśnienie tętnicze i zmniejszył ryzyko chorób serca.

Wystarczy, że nakleisz specjalistycznie wyprofilowany plaster na nos przed snem, żeby zapewnić sobie prawidłowy oddech w nocy. Plaster koryguje anatomiczne ułożenie nozdrzy i przegrody nosowej, dzięki czemu oddychasz poprawnie – przez nos. Dzięki temu nie tylko należycie filtrujesz powietrze i chronisz się przed infekcjami układu oddechowego, ale również nie doprowadzasz do drgań w gardzieli, które to emitują dźwięk chrapania. Śpisz w ciszy i spokoju oraz nareszcie pozwalasz spać innym!

Prosta metoda, wielki skutek

Prawidłowo natleniony organizm = sprawne ciało i umysł!

Z prorespirującym plastrem zapewniasz sobie optymalny przepływ powietrza podczas oddychania, dzięki czemu przestajesz dusić tkanki swojego organizmu niskim poziomem tlenu. Twoje mięśnie, serce i mózg są należycie natlenione i pracują 2 razy lepiej.


Wysiłek fizyczny przestaje wiązać się z bólem mięśni i „zadyszką”, a Ty z dnia na dzień masz coraz więcej energii. Twój mózg ulega prawidłowej, głębokiej regeneracji – dzięki czemu poprawiasz swoją pamięć i koncentrację o 70%, ale to nie wszystko. Zmniejszasz także ilość kortyzolu we krwi – czyli hormonu stresu, a co za tym idzie: koisz nerwy, nie jesteś rozdrażniony w ciągu dnia i cieszysz się dużo lepszym nastrojem.

Przez to, że miałem zaburzone oddychanie w nocy, rano budziłem się nieprzytomny. W pracy byłem senny i ciągle robiłem błędy. Szef mi nie wierzył, że to problem zdrowotny i zagroził mi w końcu zwolnieniem. Na szczęście w porę trafiłem na te plastry. Oddycham prawidłowo podczas snu, budzę się pełen energii i z jasnym umysłem.

Michał Janas, 36 lat, Białystok

Odzyskał dobrą pamięć i koncentrację dzięki prawidłowemu oddechowi podczas snu.

Takie efekty osiągnęło już 9 tysięcy kobiet i mężczyzn w wieku 19-89 lat. A ich liczba stale rośnie, ponieważ plastry prorespirujące zamawiane są co 10 minut! Żaden z użytkowników nie zgłosił reklamacji, a były wśród nich beznadziejne przypadki, które specjaliści spisywali na straty, na przykład pan Zenon.

Potwierdzone efekty

U mnie bezdech podczas snu był tak zaawansowany, że dostałem taką maszynę do spania, która miała za mnie oddychać. Ale pracowała tak głośno, że żonę bardziej dręczyła niż chrapanie. Plaster za to jest cichy i o wiele wygodniejszy! Co za ulga!

Zenon Błaszczak, 67 lat, Słupsk

Oddycha prawidłowo i nie musi używać maszyny do spania.

Plastry prorespirujące nazwałem AntiSnoris i zgłosiłem do testów 5 europejskim ośrodkom badawczym. Testy potwierdziły ich 99,8% skuteczność w zwalczaniu chrapania i przywracaniu prawidłowego oddechu w nocy. Dziś są w Europie powszechnie stosowane do profilaktyki dolegliwości sercowo-naczyniowych.

A to nie koniec korzyści…

Użytkownicy plastrów prorespirujących AntiSnoris mówią, że plastry świetnie sprawdzają się na alergie, przeziębienia i podczas treningów siłowych. Możesz używać ich nie tylko w nocy, przeciw chrapaniu, ale także w dzień:

Podczas alergii

Poprawisz przepływ powietrza, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie oddychać.


W tym samym czasie zmniejszysz obrzęk śluzówki i ukoisz zaatakowane alergią drogi oddechowe.

Zmniejszysz uciążliwe dolegliwości nosa związane z katarem i odetchniesz z ulgą. Zapewnisz swobodniejszy przepływ powietrza i zminimalizujesz uczucie zatkania nosa – będziesz mógł spokojnie leżeć i spać w nocy.

Ułatwisz sobie oddychanie, które jest bardzo ważne przy wysiłku fizycznym. Prawidłowe oddychanie zapewni Ci większą wydolność i zmniejszy uczucie zmęczenia, a także zagwarantuje odpowiednie natlenienie mięśniom i zapobiegnie bolesnym zakwasom.

Podczas przeziębienia

Podczas treningów

Podbieram te plastry mężowi, gdy dopada mnie alergia. Myślałam, że do końca życia będę się męczyć, ale dzięki tej metodzie mogę oddychać swobodnie. Wielkie dzięki.

Milena Zych, 49 lat, Kutno

Jej mąż przestał chrapać, a ona ulżyła sobie w alergii.

Wygoda i 100% bezpieczeństwo stosowania

Plastry wykonane są z tego lekkiego, wytrzymałego materiału – tkaniny nietkanej (TNT), która jest perforowana w taki sposób, by umożliwić oddychanie skóry. Nie powodują żadnych obrażeń, podrażnień ani bólu. Specjalistyczny sposób ich wyprofilowania eliminującego chrapanie jest efektem 4 lat prac z udziałem 2 tysięcy chrapiących osób, dlatego zapewnia tak wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i wygodę stosowania.

Kto by pomyślał, że taka prosta metoda tak świetnie zadziała. Bo nawet nie czuć, że masz ten plaster na nosie, a działa lepiej niż cokolwiek na chrapanie. Polecam.

Radosław Balcerek, 55 lat, Gniezno

Pozbył się chrapania w wygodny sposób.

Zwalcz chrapanie i przywróć sobie zdrowy sen – szybko, skutecznie i… oszczędnie!

To najlepszy moment, żebyś zadbał o swoje zdrowie i przywrócił komfort snu swoim bliskim. To dlatego, że do końca dnia 02/09/2021 możesz skorzystać z promocyjnej oferty i nabyć plastry AntiSnoris z 71% rabatem.

PROMOCJA 55% TANIEJ!

Wybierz pakiet

plastry ochudzające plastry ochudzające

1 opakowanie

Cena regularna: 304 zł
14 plastrów |152 zł
2-tygodniowa kuracja
Wybierz
najczęściej wybierany produkt

Oszczędzasz
334 zł!

plastry ochudzające plastry ochudzające

2 opakowania

Cena regularna: 608 zł
28 plastrów |274 zł
4-tygodniowa kuracja
Wybrany

Formularz zamówienia

TAK! Chcę zamówić AntiSnoris. Mój wybór jest całkowicie bezpieczny, ponieważ objęty jest gwarancją satysfakcji. Przesyłka zostanie dostarczona do mnie następnego dnia bez dodatkowych kosztów.

Płatność przy odbiorze

Przesyłka dotrze w przeciągu 24 godzin.
Twoje dane są bezpieczne i służą tylko do realizacji zamówienia.

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu

Twoje zamówienie zostało zarezerwowane i przekazane do obsługi. Nasz konsultant wkrótce skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby je potwierdzić.


Przewidywany czas dostawy: do 3 dni roboczych.